top of page

BİLGİ GÜÇTÜR!

Hedef Odaklı!  Bütünsel!  Pratik!

Sürekli değişen bir piyasada, doğru sektörü ve uygun eğitim programını bulmak imkansız gibi görünebilir. Gelin, siz de sektördeki en başarılı uzmanlar tarafından kurulan baristaegitimi.com ailesine katılın.

 

baristaegitimi.com olarak çok katmanlı, artizan, yenilikçi ve ileri seviye becerilere odaklanan en kaliteli eğitimi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Esnek programlar sunuyoruz ve alanlarındaki en iyi eğitmenlerle çalışıyoruz. Siz de kollarınızı sıvayıp yeni bir meslek eğitimi almaya ve yeni arkadaşlar edinmeye hazırsanız memnuniyet garantili eğitimlerimiz için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kahve içmeyi herkes seviyor, peki! Daha iyi kahveler demlemek için hazır mısınız?

Ben Kemal Türker, 2010 yılından bu yana profesyonel olarak kahve ile ilgileniyorum. Bu konuda kendimi ve kahveye ilgi duyanları geliştirmek için çalışıyorum...

Kahve hepimiz için bir keyif, bir tutku. Ben bu tutkunun biraz daha ötesine giderek, daha iyi deneyimler yaşamak ve yaşatmak için, nitelikli kahve eğitimleri vermeye başladım! 

Bugüne dek onlarca kişiye barista eğitimi verdim. Kahve dükkanları için, menü, bar dizaynı, teknik destek ve kurulum gibi alanlarda danışmanlık vermeye devam ediyorum...

bottom of page